Skip to content

WYNAJEM I SPRZEDAŻ KAMPERÓW

WYNAJEM I SPRZEDAŻ PRZYCZEP KEMPINGOWYCH

Skontaktuj się z nami!

wynajem kamperów poznań

Kampery Poznań Sp. z o.o.
ul. Lutycka 105
60-478 Poznań

biuro@kamperypoznan.pl
61 656 70 28 (biuro)
509 524 414 (sprzedaż, wynajem)
797 123 132 (rezerwacje pojazdów na wynajem)

Sprawdzona marka, najwyższa jakość!

Dewizą naszej wypożyczalni jest troska o jak największy komfort i bezpieczeństwo Państwa podróży, dlatego oferujemy Państwu pojazdy wyłącznie nowe, sprawdzonego niemieckiego producenta – marki BUERSTNER.

zespół kamperypoznan.pl
Strona główna » KONTAKT

Wynajem i sprzedaż kamperów

…ogólnie o kempingach

Osoby, które choć raz spróbowały formy wypoczynku jaką jest karawaning, z reguły często do niej wracają. Kempingowanie kojarzy się ze spędzaniem czasu z rodziną i dziećmi. Stałe przebywanie na świeżym powietrzu, duży luz i swoboda, a także wspólne zabawy, gotowanie i zwiedzanie okolicy – to niewątpliwe atuty podróży samochodem kempingowym. Poza korzyściami, które oferuje sam w sobie wynajem kamperów (niezależność, bliski kontakt z rodziną, zwiedzanie wielu miejsc podczas jednych wakacji), warto również przyjrzeć się samym kempingom, które coraz częściej bywają wybierane jako miejsca noclegowe podczas wakacji kamperem. Zresztą nic dziwnego – w ostatnim czasie zmieniły się one nie do poznania.

Atrakcje

Dobra infrastruktura i warunki sanitarne to już norma, jeżeli chodzi o europejskie (także Polskie) kempingi. Dostęp do sklepów spożywczych, barów, restauracji, placów zabaw, Wi-Fi jest na kempingach standardem. Często można się spotkać także z innymi atrakcjami, takimi jak basen, korty tenisowe, czy też inne boiska sportowe.

Niezależność

Warto też zauważyć, że przebywając na kempingu jesteśmy zupełnie niezależni. Sami podejmujemy decyzję, kiedy zjeść dany posiłek, kiedy pójść na plażę, kiedy wstać, czy pójść spać. Nie ma tu żadnych ograniczeń, a czas nie jest w żaden sposób ustalony przez biuro podróży, regulamin hotelowy, czy też plan wyprawy. Nie jesteśmy też w żaden sposób uzależnieni od hotelowych rezerwacji, a wolny czas możemy stale spędzać z dziećmi, bawiąc się lub gotując na łonie natury.

Lokalizacja

Kempingi położone są z reguły z bardzo dobrych lokalizacjach – najczęściej z dostępem do plaży, lasu bądź też innych atrakcyjnych turystycznie miejsc. Dzięki temu od razu po wyjściu z kampera można znaleźć się już w miejscu wypoczynku. Gdyby jednak miejsce już się nam znudziło – bez problemu można je zmienić na nowe.

Cena

Kempingi można oczywiście, podobnie jak hotele, podzielić można na bardziej lub mniej ekskluzywne. Niektóre posiadają basen z jacuzzi i zjeżdżalniami, inne nadrabiają za to bardzo dobrym dostępem do jeziora. Bez względu jednak na wyposażenie kempingu, a także rodzaj pojazdu w którym nocujemy, ceny noclegu są z reguły niższe niż w hotelowych odpowiednikach.

 

KAMPERY POZNAŃ (kamperypoznan.pl)

wynajem kamperów | wynajem przyczep kempingowych

Wynajem kamperów

Sprzedaż kamperów

Wynajem przyczep kempingowych

Sprzedaż przyczep kempingowych